График работы
Пн-Пт: з 9-00 по 18-00
(Сб-Вс - Выходной)
(096) 009 58 34 Менеджер
(066) 834 94 70 Менеджер
(096) 921 17 03 Доставка
(067) 118 72 74 Монтаж
Україна, Київ (Софіївська Борщагівка), вул.Боголюбова, 12 (Мапа проїзду)

Гіпсова цегла - доступна ідея змінити характер інтер'єру.

25.05.2020

   Цегла в інтер'єрі – відома тенденція, яка досі не залишає список найпопулярніших декоративних рішень. Цей тип обробки відмінно виглядає в мінімалістських та сучасних апартаментах.

 
    Цегла – дуже старий матеріал, який століттями використовувався в архітектурі. Однак, як це зробити, якщо ми не живемо в старому будинку, а наші стіни виготовлені з гіпсокартону чи газобетону?
 
    Один з варіантів: декоративна гіпсова цегла.

 

 

  Залежно від зовнішнього вигляду такої обробки ми можемо отримати різний ефект на стінах. Такий декор стильно виглядає як у класичному інтер'єрі, так і в стилі мінімалізм, скандинавський, індустріальний, еклектичний стиль, лофт і т.д.

 
  Таким чином, декоративні цеглини з гіпсу є сучасною альтернативою традиційним настінним покриттям.
 
 Декоративна цегла характеризується простою та швидкою укладанням. Він легко нарізається до потрібного розміру та фарбується.
 
   Нинішня мода на індустріалізм призвела до того, що ми все частіше вирішуємо використовувати гіпсову плитку під цеглу для стін.
 
   Цеглини з гіпсу завдяки своїй незвичайній текстурі додадуть кожному інтер'єру неповторну гру світла і тіні, що ідеально поєднується з деревом і металом.
 
Вам подобається декоративна цегла? Якщо це так, обов'язково скористайтесь нашою пропозицією.