График работы
Пн-Пт: з 9-00 по 18-00
(Сб-Вс - Выходной)
(096) 009 58 34 Менеджер
(066) 834 94 70 Менеджер
(096) 921 17 03 Доставка
(067) 118 72 74 Монтаж
Україна, Київ (Софіївська Борщагівка), вул.Боголюбова, 12 (Мапа проїзду)

Як вибрати бюджетне пластикове підвіконня?

26.01.2021

На які характеристики варто звернути увагу під час вибору бюджетного пластикового підвіконня?
 
Одним із головних критеріїв є його міцність. У підвіконнях ПВХ її надають ребра жорсткості. Має значення їх кількість та розташування у порожнині виробу.
 
Поверхня - це те, на що необхідно також звернути увагу насамперед. Краще, коли вона буде максимально гладкою. Це великий плюс під час догляду. Глянцеві пластикові підвіконня в цьому плані перевершують деякі матові. А саме… Матова поверхня недорогих підвіконь, як показує практика, найчастіше виготовляється шорсткою або структурованою… Що надалі завдає чимало клопоту власникам під час прибирання. Туди потрапляє дрібний пил з вулиці, в'їдається жир (якщо це кухня), можуть залишатися плями від кави, що ненавмисно розлилася, або соку.

 

Це, мабуть, найголовніше, на що потрібно звертати увагу при купівлі недорогих підвіконь. Все інше – справа смаку.
 
Сюди відноситься і форма капіноса (Г-подібний або закруглений), і кольорова гама (однотонні, що імітують камінь або дерево).

На ринку представлено безліч виробників і не завжди можна врахувати дрібні, але дуже важливі деталі при покупці. У будь-якому випадку ви можете отримати консультацію у нас. Багаторічний досвід та уважність до наших клієнтів дає можливість максимально ефективно задовольнити їхні побажання та очікування.