График работы
Пн-Пт: с 9-00 до 19-00
Сб: с 9-00 до 15-00
(Вс - выходной)
(067) 797-22-24
(097) 394-32-34
(067) 118-72-74
 
Украина, Киев (Софиевская Борщаговка), ул.Боголюбова, 12 (Карта проезда)

Підвіконники ціни

Віконний отвір потребує оформлення, інакше матиме незакінчений та неохайний вигляд. За звичаєм на нижню частину встановлюють підвіконня, що одночасно захищає приміщення від холоду й протягів та виконує декоративну функцію. Також він перешкоджає виникненню конденсату. Тому при будівництві або під час ремонту слід не забувати про підвіконники.


Ціни на ці матеріали відрізняються й залежать від багатьох моментів:


Компанія-виробник


Компанії можна поділити на декілька груп. Ті, які випускають підвіконня винятково преміум класу. Ті, які займаються виробництвом дешевої продукції. Та ті, котрі прагнуть знайти покупців серед усіх категорій. При ретельному вивченні товару можна помітити, що у виробників є специфічні риси, які роблять їхню продукцію виправдано дорожчою – більш якісна сировина, особливий дизайн та інше.


Матеріал


При формуванні вартості підвіконня є вирішальнім фактором, адже визначає собівартість товару. Найдорожчими вважаються вироби з натурального каменю, що пояснюється цінністю матеріалу та важкості його оброблення. Такі підвіконня також мають багато недоліків – велику вагу, несумісність з дешевими матеріалами, важка процедура установлення. Тому найбільш популярними є МДФ, ДСП та пластикові, ціна котрих прямує до найнижчої. Завдячуючи сучасним технологіям виробництва, підвіконня з пластику є одним з дешевших, але при цьому досить якісних варіантів.


Покриття


Щоб підвіконня було більш міцним та стійким до пошкоджень, його покривають захисними речовинами. Вартість покриття напряму впливає на кінцеву ціну.


Щоб підібрати підвіконня, потрібно в першу чергу звертати увагу не на їхню вартість, а на те, яким чином вони будуть гармоніювати з інтер’єром. Та як добре можуть винести умови приміщення (наприклад, при підвищеній вологості).


«Профільплюс» надає велику різноманітність матеріалів за засобів для ремонту, у тому числі й підвіконники. Ціна для кожної моделі вказана в каталозі. Але вона може змінюватись, що залежить від появи знижок. Щоб придбати підвіконники за найвигіднішою вартістю, залишайтесь на сайті profilplus.kiev.ua.