График работы
Пн-Пт: с 9-00 до 19-00
Сб: с 9-00 до 15-00
(Вс - выходной)
(067) 797-22-24
(097) 394-32-34
(067) 118-72-74
 
Украина, Киев (Софиевская Борщаговка), ул.Боголюбова, 12 (Карта проезда)

Вхідні двері. Ціна.

Щоб забезпечити надійний захист помешкання від холоду, вітру та проникнення злодіїв, потрібно придбати міцні вхідні двері. Ціна, як правило, є важливим критерієм, якщо не основним. В умовах сучасного стану доводиться заощаджувати. Щоб обрати прийнятний варіант за невеликою вартістю, потрібно знати, від чого вона залежить. В такому разі, ви будете вільно орієнтуватися на ринку дверей та знатимете, на які характеристики потрібно звертати увагу.


Вартість залежить від багатьох факторів:


Тип конструкції


Існує загальна конструкція для вхідних дверей – металевий каркас, ребра жорсткості та металеві листи в якості обшивки. На цій основі виготовляють двері з різними модифікаціями. Чим складніша виходить конструкція, тим дорожче коштуватимуть двері.


Оздоблення


Ціну на двері може значно підняти собівартість покриття. Це може бути не тільки фарба та декоративні матеріали, але й речовини, які перешкоджають дрібному механічному пошкодженню дверей та підвищують стійкість металу до природних явищ. Економити на покритті не варто, оскільки від нього може залежати строк експлуатації дверей.


Якість матеріалу


Для виробництва корпусу, ребер жорсткості та листів для обшивання використовують різні види металу та сплави. Від їхньої цінності залежить їхня вартість і, відповідно, кінцева ціна вхідних дверей.


Кількість матеріалу


Різні види конструкції вимагають різного об’єму матеріалу. Саме тому зміцнені моделі, які ще часто називають броньованими дверима, коштують значно більше за звичайні. Але потрібно пам’ятати, що від цього залежить ваш спокій та збереження власності.


Знаючи, від чого залежить вартість вхідних дверей, ви маєте можливість більш грамотно робити вибір. Виходячи з того, що саме вам потрібно від вхідних дверей, можна без ризику віддавати перевагу одним характеристикам перед іншими.


Великий вибір товарів для будівництва та ремонту можна знайти на сайті profilplus.kiev.ua. В каталозі окремим розділом представлені й вхідні двері. Ціна вказується до кожної моделі, але потрібно слідкувати за змінами, адже періодично пропонуються акції та знижки. Різноманітність пропозицій дозволяє обирати двері, які відповідають різним вимогам щодо міцності, витривалості та дизайну.