График работы
Пн-Пт: з 9-00 по 18-00
(Сб-Вс - Выходной)
(096) 009 58 34 Менеджер
(066) 834 94 70 Менеджер
(096) 921 17 03 Доставка
(067) 118 72 74 Монтаж
Україна, Київ (Софіївська Борщагівка), вул.Боголюбова, 12 (Мапа проїзду)

Карнизи для штор металеві

24.07.2022

Хоча карниз не є обов'язковим елементом дизайну інтер'єру, варто пам'ятати про його практичну функцію.

Тому його вибір не може бути випадковим.

Першим кроком перед вибором карниза є ретельний вимір розміру вікна. Занадто короткий карниз для штор не виконуватиме свою функцію, а занадто довгий зайве займатиме місце і виглядатиме не надто естетично.

 

ТИПИ
 
У нашій пропозиції є одинарні та подвійні карнизи, завдяки яким можна вішати тюль та гардини.
 
Одинарний карниз – варіант, який добре працює, коли на вікнах вже встановлені жалюзі, а карниз використовується лише для підвішування декоративних штор чи портьєр.
 
ВИБИРАЙТЕ КАРНІЗ ЗА СВОЇМИ ПЕРЕВАГАМИ
 
При виборі карниза варто звернути увагу на його естетичність. Моделі доступні в різних кольорах і з різними наконечниками, більш менш декоративними. Залежно від розміру вікна та його рами, а також від типу приміщення можна ухвалити рішення про діаметр карниза. Більш тонкі можуть легко утримувати легкі фіранки, тому вони ідеально підходять для кухні та ванної кімнати. Більш щільні підійдуть для вітальні та скрізь, де ми плануємо повісити важкі портьєри.
 
 
ВСТАНОВЛЕННЯ КАРНІЗУ
 
Використовуйте кронштейн для кріплення карниза до стіни. Ми пропонуємо повні комплекти, але також можна докупити додаткові елементи - подовжувач кронштейна, кутовий з'єднувач і т.д. Кожен елемент виконаний з якісного матеріалу – міцної сталі, стійкої до подряпин та навантажень. Пропонуємо Вам ознайомитись з повним асортиментом нашої продукції на нашому сайті.
 
Варто сказати, що металевий карниз використовується не тільки для підвішування штор та гардин, але й виконує декоративну функцію. Наприклад, може значно урізноманітнити інтер'єр, вплинувши на характер облаштування.
 
При виборі карниза слід в першу чергу враховувати його міцність та спосіб збирання.
 
 
МЕТАЛЕВИЙ КАРНІЗ ДЛЯ ШТОР – ВІЧНИЙ ВИБІР
 
Незважаючи на доступність карнизів з різних матеріалів, металеві карнизи, як і раніше, користуються великою популярністю.
 
Зазвичай вони доступні в універсальних та позачасових кольорах: антика, сатин, хром, золото, онікс (чорний), біле золото, сталь.
 
Вони працюватимуть у будь-якому інтер'єрі, як класичному, так і більш сучасному.
 
Металевий карниз для штор має низку переваг.
 
По-перше, це його довговічність та міцність – він дозволяє вішати портьєри та гардини із щільних та важких матеріалів.
 
Ще однією перевагою є простота їх встановлення.
 
Вирішивши купити металевий карниз, не потрібно турбуватися про те, як його чистити – достатньо вологої серветки.
 
Додатковою перевагою металевих карнизів є те, що ми можемо легко пристосувати їхній вигляд до наших очікувань, змінивши наконечник на той, який краще підходить.